Herbata pu erh – naturalny sposób na odchudzanie

Czerwona herbata phu erh jest od wieków pita dla jej wyjątkowych walorów smakowych i aromatycznych. Wiele osób docenia jednak przede wszystkim fakt, iż posiada ona właściwości pozwalające na tracenie na wadze. Z pewnością nie wszyscy o tym wiedzą, bo gdyby tak było, dużo mniej osób narzekałoby na nadwagę.

Zabójca tłuszczu

Właśnie tak nazywana jest czerwona herbata phu erh KrainaHerbaty, której smak i aromat są bardzo charakterystyczne. Nie wszystkim przypadają one do gustu, ale jej zwolennicy prawdziwie się nią rozkoszują. Walory te są determinowane przez długie leżakowanie liści herbaty w wilgotnym i ciemnym środowisku, przez co ulegają procesowi fermentacji. Niezależnie jednak od tego, czy lubi się smak i zapach tej herbaty, czy nie, warto korzystać z jej cennych właściwości. Wypijanie kilku szklanek dziennie pozwala stracić nawet 5 kilogramów w ciągu miesiąca, a więc na pewno nie jest to zbyt duże wyrzeczenie. Dobrze będzie zwłaszcza zastosować tę herbatę jako kurację wspomagającą dla innych działań mających na celu stratę wagi. Polecić można ją jednak nie tylko osobom walczącym o szczupłą sylwetkę.

 

Zawarte w niej składniki poprawiają trawienie, wzmagają ruchy robaczkowe jelit oraz usuwają zaparcia, więc może być to znakomite remedium na problemy gastryczne dla osób, które często ich doświadczają. Poza tym herbata ta poprawia działanie wątroby i działaj odtruwająco, warto więc sięgnąć po nią kiedy przesadzi się z alkoholem. Ten niezwykły napój pomoże wydalić z organizmu toksyny, a także… zmniejszy kaca.

Dodaj komentarz