Witaminy Calivita C 1000 Plus wzbogacone o ekologiczny owoc dzikiej róży

Witamina C jest jedną z najważniejszych witamin dla człowieka. Reguluje ona szereg różnych procesów zachodzących w organizmie. Najbardziej znana jest jednak jako wsparcie odporności – dzięki niej można chorować rzadziej.

Tego rodzaju witamina dostępna jest w różnych produktach spożywczych, w tym głównie w owocach cytrusowych, papryce, natce pietruszki, owocach róży. Aktualnie na rynku znajduje się szeroka gama preparatów zawierających też duże dawki witaminy C. Wśród nich dostępna jest witamina Calivita C 1000 Plus.

Calivita C 1000 Plus – skład preparatu

W preparacie Calivita C 1000 Plus zastosowano dużą ilość witaminy C, do której dodano ekologiczny owoc dzikiej róży – jest to roślina znana z wysokiej zawartości tej właśnie witaminy.

W jednej tabletce znajdują się:
– 1000 mg witaminy C
– 125 mg ekologicznego owocu dzikiej róży

Tak skład powoduje, że witaminy Calivita C 1000 Plus są tak skuteczne i posiadają działanie zarówno profilaktyczne, jak i lecznicze. Polecane są w okresie jesienno-zimowych zachorowań, dla sportowców, osób pracujących fizycznie, narażonych na stres i innych, które chcą zadbać o swoje zdrowie.

Witamina Calivita C 1000 Plus o przedłużonym uwalnianiu
Warto także wskazać, że te produkty Calivita posiadają specjalną formułę o przedłużonym uwalnianiu, dlatego dochodzi do jej stopniowego dostarczania do organizmu.

Ten produkt Calivita oraz inne produkty firmy można kupić dzisiaj także przez internet.

Produkty Calivita znajdziesz w najlepszych sklepach z witaminami i suplementami jak Evita.Sklep.pl